Parama dėkojame

Lietuvos rinktinė nusileido serbams

Pirmadienio vakarą Lietuvos futbolo rinktinė „Euro 2020“ atrankos varžybų B grupės rungtynėse 1:2 namuose nusileido Serbijos rinktinei

Įvarčius nugalėtojams 49 ir 53 minutėmis pelnė Aleksandras Mitrovičius, o paguodos įvartį 79-ąją minutę šeimininkams įmušė Donatas Kazlauskas.

Paskutines šio Europos čempionato atrankos ciklo rungtynes Lietuvos komanda žais lapkričio 14 d. Portugalijoje. Po trijų dienų namuose suplanuotos kontrolinės rungtynės su Naująja Zelandija. Rungtynių statistika

Lietuva – Serbija 1:2 (0:0) LFF stadionas, 2787 žiūrovai Teisėjas – P.Raczkowskis (Lenkija) Įvarčiai: 79 min. Donatas Kazlauskas (Lietuva); 49 ir 53 min. Aleksandras Mitrovičius (Serbija) Įspėti: 90 min. Karolis Laukžemis, 90+2 min. Donatas Kazlauskas (Lietuva); 80 min. Ademas Ljajičius (Serbija).

Lietuva: Vytautas Černiauskas, Saulius Mikoliūnas, Linas Klimavičius, Edvinas Girdvainis, Rolandas Baravykas, Ovidijus Verbickas (56 min. Artūras Žulpa), Paulius Golubickas (73 min. Donatas Kazlauskas), Domantas Šimkus, Modestas Vorobjovas, Justas Lasickas, Deivydas Matulevičius (64 min. Karolis Laukžemis). Atsargoje: Džiugas Bartkus, Marius Adamonis, Algis Jankauskas, Egidijus Vaitkūnas, Giedrius Matulevičius, Julius Kasparavičius.